پرسشنامه سنجش نگرش به آسیبهای اجتماعی

پرسشنامه سنجش نگرش به آسیبهای اجتماعی

دانلود رایگان پرسشنامه استاندارد سنجش نگرش به آسیبهای اجتماعی

معرفی پرسشنامه

پرسشنامه سنجش نگرش به آسیب های اجتماعی با هدف بررسی و ارزیابی نگرش دانش آموزان پیرامون بعضی از آسیب های اجتماعی در قالب ۴۲ سوال ۵ گزینه ای از کاملا موافق تا کاملا مخالف تهیه و تنظیم شده است .آسیب های اجتماعی که در این پرسشنامه موردنظر بوده است شامل سرقت- پرخاشگری- مواد مخدر- مسائل جنسی- خودکشی و فرار از خانه بوده است.
آسیب شناسی اجتماعی مفهوم جدیدی است که از علوم زیستی گرفته شده است و مبتنی بر تشابهی است که دانشمندان بین بیماری های  عضوی و آسیب های اجتماعی (کج روی ها ) قائل می شوند.واژه آسیب شناسی از دیدگاه پزشکی ریشه یابی بیماری هاست.
آسیب اجتماعی (شامل سرقت- پرخاشگری- مواد مخدر- مسائل جنسی- خودکشی و فرار از خانه)به هر نوع عمل فردی یا جمعی اطلاق می شود که در چارچوب اصول اخلاقی و قواعد عام عمل جمعی رسمی و غیر رسمی جامعه محل فعالیت کنشگران قرار نمی گیرد و در نتیجه با منبع قانونی و یا قبح اخلاقی و اجتماعی رو به رو می گردد.

روایی و پایایی پرسشنامه

قابلیت اعتماد یا پایایی یک ابزار عبارت است از درجه ثبات آن در اندازه گیری هر آنچه اندازه می­گیرد یعنی اینکه ابزار اندازه­ گیری در شرایط یکسان تا چه اندازه نتایج یکسانی به دست می­دهد.
روایی و پایایی این پرسشنامه در  ذکر شده است.

روایی و پایایی: دارد (فارسی)
تفسیر و شیوه نمره گذاری: دارد
مقاله بیس: دارد
فرمت فایل: ورد آفیس WORD
تعداد صفحات: ۷
قیمت : رایگان
منبع: دارد

پرسشنامه کاملا استاندارد است

لینک دانلود فایل پرسشنامه

این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

قیمت : 100 تومان

تعداد صفحات: 7

فرمت فایل: WORD